Понуда за нови бесплатни семинар

Добили смо предлог за нови семинар – бесплатан, који би се реализовао у нашој школи 6.11.2021.године.

За предходни семинар који је планиран онлајн нисмо могли све заинтересоване да пријавимо (списак учесника семинара вам шаљем у прилогу), па је ово прилика да се пријавите за овај други. Тај онлајн семинар ће се реализовати 1.-5.11.2021.

Семинар који нам нуди Филозофски факултет из Ниша зове се Комуникационим вештинама до демократског ангажовања у друштву.

Семинар носи 16 бодова и реализује се једнодневном директном обуком у трајању од 8h и онлајн реaлизацијом домаћих задатака.

Семинар је бесплатан за наставнике и реализује се са групом од 30 учесника (наставници разредне и предметне наставе основних школа и стручни сарадници).

Молим вас, сви заинтересовани да се јаве Гаги педагогу до понедељка, 1.11.2021.

Учесници онлајн семинара