РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА – УЧИТЕЉИ |
ОШ „Десанка Максимовић“ Чокот | Одељење | А варијанта | Б варијанта | ||
Дан | Час | Дан | Час | ||
Насеље „9.мај“ | |||||
Милена Станковић | 1-1 | Понедељак | 08.20- 09.00 | Понедељак | 13.30-14.15 |
Ивана Илић | 1-2 | Уторак | 09:25- 10:10 | Уторак | 14.15-15.00 |
Светлана Миљковић | 2-1 | Понедељак | 09.25-10.00 | Понедељак | 14.20- 15.10 |
Четвртак | 15.30-16.00 | ||||
Братислава Петровић | 2-2 | Уторак | 10.15-11.00 | Четвртак | 15.25-16.10 |
Оливера Цветковић | 3-1 | Понедељак | 11.05-11.50 | Понедељак | 15.25-16.10 |
Силвана Видојковић | 3-2 | Четвртак | 08.15-09.05 | Уторак | 15.25-16.10 |
Љиљана Тасев | 4-1 | Понедељак | 10.15-11.00 | Понедељак | 16.15-17.00 |
Соња Јовановић | 4-2 | Уторак | 08.20-09.05 | Четвртак | 16.15-17.00 |
Чокот | |||||
Даниела Манојловић | 1-3 | Уторак | 09.25-10.10 | Уторак | 09.25-10.10 |
Среда | 10.15-11.00 | Среда | 10.15-11.00 | ||
Славољуб Цветановић | 2-3 | Уторак | 10.15-11.00 | Уторак | 10.15-11.00 |
Сузана Ристић | 3-3 | Уторак | 07.30- 08.15 | Среда | 08.20-09.05 |
Биљана Миленковић | 4-3 | Петак | 07.30-08.00 | Среда | 09.30-10.10 |
Доње Међурово | |||||
Кристина Филиповић | 1-4 | Четвртак | 14.00-14.45 | Четвртак | 09.00-09.45 |
Весна Јовановић | 3-4 | Четвртак | 10.45-11.15 | Четвртак | 10.45-11.15 |
Љиљана Стојиљковић | 4-4 | Четвртак | 10.00-11.00 | Четвртак | 13.00-14.00 |
Лалинац | |||||
Лидија Стојановић | 1-5 | Уторак | 09.55 – 10.40 | Понедељак | 13.00-13.45 |
Весна Смиљковић | 2-5 | Среда | 13.00-13.45 | Понедељак | 10.00-10.45 |
Ружица Радосављевић | 3-5 | Среда | 10.45 -11.30 | Среда | 12.15-13.00 |
Срђан Илић | 4-5 | Уторак | 13.00-13.45 | Уторак | 10.45-11.30 |
Крушце | |||||
Данијела Ђорђевић | 2-6 | Уторак | 08.00 -08.45
08.50- 09.35 |
Уторак | 12.30-13.15 |
Драгана Салимовић | 1-6/3-6 | Уторак | 12.30 – 13.15
13.20-14.05 |
Уторак | 08.00-08.45
08.50-09.35 |
Даница Стевановић | 4-6 | Уторак | 09.55 -10.40
10.45 – 11.30 |
Уторак | 09.55-10.40
10.45-11.30 |
Мрамор | |||||
Драгана Јевтић | 3-7/4-7 | Четвртак | 09.25-10.10 | Четвртак | 14.20-15.05 |
Слађана Панић | 1-7 | Петак | После настава | Петак | После наставе |
Јелена Радосављевић | 2-7 | Четвртак | 10.15:11.00 | Четвртак | 13.30-14.15 |
Мраморски Поток | |||||
Мирјана Вучић | 1-8/3-8 | Уторак | 08.30-10.00 | Среда | 08.30-10.00 |
Марија Митић | 2-8/4-8 | Уторак | 08.30-09.30 | Среда | 08.30-09.30 |
Бубањ | |||||
Милена Перић | 2-9 | Среда | 10.00- 11.00 | Среда | 13.00- 14.00 |
Валентина Живковић | 1-9/3-9 | Среда | 14.00-14.30 | Понедељак | 07.30-08.00 |
Горње Међурово | |||||
Славица Вучковић | 2-10/3-10 | Понедељак | 12.15-12.45 | Понедељак | 12.15-12.45 |
Драгана Торбица | 1-10/4-10 | Уторак | 07.30-08.00 | Уторак | 07.30-08.00 |
Распоред пријема родитеља – наставници
ОШ „Десанка Максимовић“ Чокот | Одељењски старешина | А варијанта | Б варијанта | ||
Дан | Час | Дан | Час | ||
СРПСКИ ЈЕЗИК | |||||
Валентина Вељковић Николић | 5-2 | Четвртак | 09.25-10.10 | Четвртак | 10.15-11.00 |
Марија Ђуровић | 7-1 | Петак | Чокот 10.20-11.05 | Понедељак | Чокот 12.45-13.20 |
Уторак | Ново Село 12.45-13.20 | Уторак | Ново Село 12.45-13.20 | ||
Оливера Раденковић | 5-4 | Среда | 13.30-14.15 | Уторак | 11.55-12.40 |
Марија Живановић | 6-3 | Понедељак | 13.30-14.15 | Уторак | 08.20-09.05 |
Јелена Јовановић | 6-5 | Петак | 16.15-17.00 | Среда | 08.20-09.05 |
Лидија Бркић | Понедељак | 18.40-19.00 | Петак | 12.45-13.00 | |
Александра Димитријевић | 8-3 | Петак | 14.20-15.00 | Четвртак | 08.20-09.00 |
МАТЕМАТИКА | |||||
Драгана Стојиљковић | Среда | Чокот 12.40-13.00 | Четвртак | Чокот 09.50-10.10 | |
Среда | Ново Село 13.10-13.30 | Четвртак | Ново Село 09.05-09.40 | ||
Едита Алексов | 8-5 | Уторак | 14.20-15.05 | Понедељак | 10.15-11.00 |
Јелена Милосављевић | Понедељак | Ново Село 15.25-16.10 | Четвртак | Ново Село 10.15-11.00 | |
Среда | Мрамор 16.15-17.00 | Уторак | Мрамор 09.25-10.10 | ||
Невена Нешић Тодоровић | Четвртак | 15.25-16.10 | Четвртак | 10.15-11.00 | |
Веселинка Станковић | 6-1 | Понедељак | 11.50-12.20 | Понедељак | 11.50-12.20 |
СТРАНИ ЈЕЗИК | |||||
Марица Трајковић Антић | Понедељак | Мрамор 14.20-15.05 | |||
Татјана Јовановић | 8-4 | Среда | 15.25-16.10 | Среда | 09.25-10.10 |
Лидија Крстић | 5-5 | Петак | 16.15- 16.45 | Понедељак | 12.15-12.40 |
Светлана Момчилов | 8-2 | Понедељак | 10.15-11.00 | Петак | 09.25-10.10 |
Јована Бојанић | Понедељак | Чокот 09.25-10.10 | Понедељак | Чокот 09.25-10.10 | |
Ивана Петровић | 7-3 | Среда | 14.15-15.20 | Понедељак | 11.50-12.40 |
Ивана Обрадовић | Петак | Ново Село 17.00-17.45 | Среда | Ново Село 11.00-11.45 | |
Теодора Стојменовић | Среда | Мрамор 17.05-17.50 | Понедељак | Мрамор 08.20-09.05 | |
Четвртак | Чокот 11.55-12.40 | Четвртак | Чокот 08.20-09.05 | ||
ИСТОРИЈА | |||||
Иван Тасић | 6-2 | Четвртак | Чокот 12.40-13.20 | Четвртак | Чокот 12.40-13.20 |
Среда | Ново Село 10.00-11.00 | Петак | Ново Село 08.30-09.20 | ||
Војкан Јовчић | Уторак | Mрамор 17.05-17.30 Ново Село 17.35-17.50 | Уторак | Mрамор 11.05-11.30 Ново Село 11.35-11.50 | |
Милица Стојковић | Уторак | 15.25-16.10 | Четвртак | 10.15-11.00 | |
ГЕОГРАФИЈА | |||||
Радосав Лакићевић | Понедељак | 09.25-10.10 | Петак | 09.25-10.10 | |
Јелена Филиповић | 7-4 | Понедељак | 16.15-17.00 | Понедељак | 09.25-10.10 |
Љиљана Станковић | Четвртак | 17.55 – 18.40 | Уторак | 11.05-11.50 | |
БИОЛОГИЈА | |||||
Виолета Милосављевић | 5-1 | Понедељак | Мрамор 17.05-17.50 | Понедељак | Мрамор 12.45-13.20 |
Петак | Чокот 11.05-11.50 | Уторак | Чокот 11.55-12.40 | ||
Татјана Лазаров | 6-4 | Четвртак | Ново Село 18.00-18.30 | Четвртак | Ново Село 11.50-12.30 |
Уторак | Чокот 10.15-11.00 | Уторак | Чокот 10.15-11.00 | ||
ФИЗИКА | |||||
Слађана Миланов | 8-1 | Понедељак | Ново Село 14.20-15.05 | Четвртак | Ново Село 08.25-09.05 |
Среда | Чокот 11.55-12.40 | Среда | Чокот 11.55-12.40 | ||
Марина Најдановић Лукић | Уторак | Ново Село 15.05-15.30
Мрамор 15.45-16.10 |
Уторак | Ново Село 9.05-9.30
Мрамор 9.45-10.10 |
|
ХЕМИЈА | |||||
Небојша Јовић | Уторак | Чокот 12.40-13.20 | Уторак | Чокот 12.40-13.20 | |
Среда | Ново Село 14.20-15.05 | Среда | Ново Село 11.55-12.40 | ||
Петак | Мрамор 12.40-13.20 | ||||
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА | |||||
Иван Живић | Петак | Ново Село 16.00-16.15 | Уторак | Ново Село 10.00-10.15 | |
Понедељак | Мрамор 16.00-16.15 | Понедељак | Мрамор 10.00-10.15 | ||
Среда | Чокот 10.00-10.15 | Среда | Чокот 11.55-12.10 | ||
Сања Ђокић | Уторак | Чокот 09.25-10.10 | Уторак | Чокот 09.25-10.10 | |
Петак | Ново Село 13.30-14.15 | Петак | Ново Село 12.40-13.20 | ||
Марија Николић | Уторак | Чокот 09.00-10.00 | Уторак | Чокот 09.00-10.00 | |
Петак | Мрамор 14.00-15.00 | Петак | Мрамор 12.00-13.00 | ||
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО | |||||
Стефан Костић | Понедељак | Мрамор 17.55-18.40 | Понедељак | Мрамор 12.40-13.20 | |
Уторак | Чокот 13.20-13.45 | Уторак | Чокот 13.20-13.45 | ||
Четвртак | Ново Село 17.05-17.50 | Четвртак | Ново Село 11.05-11.50 | ||
Александар Пешић | Понедељак | Мрамор 16.15-17.00 | Понедељак | Мрамор 10.00-10:15 | |
Уторак | Чокот 08.20-09.05 | Уторак | Чокот 08.20-09.05 | ||
МУЗИЧКА КУЛТУРА | |||||
Мирослава Петровић | Понедељак | Чокот 10.15-11.00 | Среда | Чокот 10.15-11.00 | |
Петак | Ново Село 15.25-16.10 | Уторак | Ново Село 10.15-11.00 | ||
Магдалена Кецман | Уторак | 17.05-17.50 | Уторак | 09.25-10.10 | |
Јован Ђорђевић | Четвртак | 14.20-15.05 | Четвртак | 12.45-13.20 | |
ЛИКОВНА КУЛТУРА | |||||
Биљана Јовановић Крстић | Понедељак | 15.25-16.10 | Среда | 12.40-13.20 | |
Ирена Филиповић | Четвртак | Чокот 10.15-11.00
Мрамор 17.55-18.40 |
Среда | Чокот 09.25-10.10
Мрамор 11.05-11.50 |
|
Сандра Пантовић | Уторак | 16.15-17.00 | Уторак | 12.45-13.20 | |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ | |||||
Биљана Живковић | 7-5 | Четвртак | 15.25-16.10 | Понедељак | 10.15-11.00 |
Андријан Тасић | 7-2 | Уторак | 08.20-09.05 | Четвртак | 08.20-09.05 |
Велимир Ристић | 5-3 | Понедељак | Мрамор 12.40-13.20 | Понедељак | Ново Село 11.15-11.50 |
Понедељак | Чокот 11.15-11.50 | Среда | Чокот 11.20-11.50 | ||
Уторак | Ново Село 17.15-17.50 | Четвртак | Мрамор 12.40-13.20 | ||
ВЕРСКА НАСТАВА | |||||
Александар Миленковић | Среда | Чокот 12.00-12.30 | |||
Биљана Стаменковић | Понедељак | 10.30-11.00 | Уторак | 11.00-11.30 | |
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ | |||||
Јелена Јовановић | Среда | Чокот 12.00-12.40 | Понедељак | Чокот 12.00-12.40 | |
Понедељак | Ново Село 12.40-13.20 | Петак | Ново Село 12.00-12.40 | ||
Уторак | Мрамор 12.00-12.40 | Четвртак | Мрамор 12.00-12.40 | ||
Марија Димитријевић | Среда | Мрамор 12.00-12.40 | Среда | Мрамор 12.00-12.40 |