Годишњи програм рада

Још једном да подсетим на задужења за израду Годишњег плана рада:

Миле Пенков-опремљеност наставним средствима, библиотекар школе, програм културних активности и план Тима за организацију школских манифестација.

Социјални радници: услови средине у којој школа ради-друштвена средина, родитељи и ученици, програм превенције насиља, злостављања, занемаривања, програм спречавања дискриминације и превенција других облика ризичног понашања, програм социјалне заштите ученика, програм стручног усавршавања наставника, план одржавања угледних часова, плана рада социјалног радника, план Тима.

Аца психолог: план рада психолога, програм рада одељенских старешина (више укључити теме за здравствену заштиту), програм сарадње са породицом, програм корективног рада са ученицима.

Братислава: програм екскурзија и настава у природи.

Сви руководиоци стручних већа послати своје планове са критеријумом за оцењивање.

Сви руководиоци тимова послати планове тимова.

Татјана Јовановић- план вршњачког тима.

Руководиоци стручних већа треба да попуне табелу са распоредом писмених задатака, контролних и писмених вежби и послати Марији педагогу.

У прилогу вам шаљем прошлогодишњи план рада, табелу за план контролних и писмених задатака и правилник о оцењивању – критеријуми оцењивања у основној школи.

GODISNJI-PLAN-RADA-2020-2021-1

Распоред писмених задатака