ОБАВЕШТЕЊЕ – ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА СВЕТОГ САВЕ

Субота, 27. јануар 2018.  је радни дан.

Прослава школске славе биће организована на следећи начин:

• Ученици млађих разреда у издвојеним одељењима обележиће Савиндан у својим издвојеним одељењима на начин како се договоре учитељи.
  • Ученици старијих разреда обележиће школску славу у оквиру одељења према сатници коју одреди одељенски старешина, водећи рачуна о суботњем реду вожње. Ова активност треба да се заврши до 10.30.
  • Због могућих радова у школи у Чокоту (замена столарије), централна приредба биће одржана у фискултурној сали у издвојеном одељењу у насељу Девети мај у 11 часова. Приредби треба да присуствује по 5 представника одељења старијих разреда са одељенским старешинама, као и сви предметни наставници. Приредби могу присуствовати и представници одељења млађих разреда из насеља Девети мај са својим учитељима.

Миљан Бојанић

(У прилогу је исто обавештење за огласну таблу.)  Obavestenje Sveti Sava