Важно обавештење у вези са наставом на даљину и плановима

Из Школске управе (односно од Министарства) стижу и стизаће и даље додатна упутства о реализацији и планирању наставе на даљину. Наше је да се прилагодимо и одговоримо захтевима.

Наиме, данас је стигло додатно упутство о планирању наставе. Послали су нам нов образац за  недељне оперативне планове наставника.  Зато је потребно да председници стручних већа до сутра ујутру (19. марта 2020) у 10 часова попуне послате обрасце помоћницима директора (Манди и Гаги) и педагогу Јелени.

У прилогу имате:

-нов образац;

-пример како попунити образац;

-допис са упутствима како планирати наставу, како пратити напредовање ученика и како евидентирати часове.

Будући да на основу ваших планова, ми треба да направимо обједињени недељни оперативни план рада целе школе и пошаљемо га Школској управи, молимо вас да испоштујете следеће захтеве:

1. За млађе разреде попунити један документ за један разред (сви предмети за одређени разред у једном документу)
  2. У плановима млађих разреда треба да стоје и планови предмета енглески језик, верска настава и грађанско васпитање.
  3. За старије разреде за један предмет треба попунити један документ (сви разреди у једном документу)

Молимо вас да испоштујете захтеве и рокове.

NOVI OBRAZAC ZA OPERATIVNI PLAN

Primer popunjavanja nedeljnog operativnog plana

Dopis