Важно обавештење

Завод за унапређивање образовања и васпитања тражи прецизне податке о томе који су наставници и стручни сарадници прошли обуке од јавног значаја:

1.  Програм обуке „Реализација нових програма наставе и учења оријентисаних према исходима“ и
2. Програм обуке „Дигитална учионица/дигитално компетентан наставник“.

ЗАТО ЈЕ ПОТРЕБНО ДА НАЈКАСНИЈЕ ДО СРЕДЕ, 16. МАРТА 2022. ДОСТАВИТЕ ИВАНУ МИТИЋУ СЕРТИФИКАТЕ ЗА ОВЕ ОБУКЕ У ЕЛЕКТРОНСКОЈ (НА МЕЈЛ) ИЛИ ПАПИРНОЈ ФОРМИ, ОДНОСНО ДА МУ ДОСТАВИТЕ ПОДАТАК ДА НИСТЕ ПОХАЂАЛИ ЈЕДНУ ИЛИ ОБЕ ОБУКЕ.

Напомињемо да се пријављивање за обуке не врши индивидуално, већ на нивоу установе. То значи да директор школе или лице које он овласти треба да пријави све наставнике и стручне сараднике који једну или обе наведене обуке нису похађали у претходном периоду. Уколико се ова инструкција не следи десиће се да после једне индивидуалне пријаве наставника остали наставници из исте школе неће моћи да се пријаве.