Обавештење за онлајн наставу

Још једном да вас подсетимо на реализацију наставе онлајн. Ово сте имали и у једном од предходних обавештења, али како су неке школе имале проблеме приликом реализације онлајн наставе, није лоше да се још једном понови. Дакле, у обавештењу које је препорука Министарства стоји:

„Треба тежити да када ученици старијих разреда немају непосредан образовно-васпитни рад, прате наставу на даљину у реалном времену (снимање часова, постављање материјала у Гугл учионици и слично)  у оној мери у којој то дозвољавају услови (распоред часова, опремљеност)“.

Дакле, трудите се колико год је то могуће, да онлајн наставу реализујете у реалном времену. Ако се деси ситуација да нисте баш у могућности да се тако реализује, обавезно обавестите ученике у које време ће се тај час реализовати.