Обавештење за учитеље

Како би радили на бољој промоцији школе, Ученички парламент је дао предлог да предстојећи празник искористимо за то. Дакле, школа ће за ученике млађих разреда (првенствено за ученике 3. и 4.разреда) да купи јаја од стиропора која ће ученици да офарбају и украсе. Зато је потребно да руководиоци издвојених одељења у понедељак дођу до Чокота и од Гаге педагога или Тање социолога преузму јаја.

Јаја треба офарбати у уторак, а у среду и четвртак ће ученици млађих разреда из Мраморског Потока, Крушца, Лалинца, Доњег Међурова, Горњег Међурова и Бубња делити јаја по радњама како би рекламирали нашу школу.

Ученици млађих разреда из Чокота, Новог Села и Мрамора ће такође офарбати јаја у уторак, оставити код педагога која ће предати јаја парламентарцима, а они их поделити у среду и четвртак по радњама у њиховом месту.

Предлог за фарбање јаја:

Офарбано јаје треба натаћи на штапић, а на врху штапића ставити папирић са називом школе.

За све додатне информације, консултовати Тању и Гагу.