Обавештење

У колективу имамо троје позитивних колега на Ковид-19. Немамо ученике код којих је потврђено присуство овог вируса, али је одређени број њих у изолацији због чланова породице који су оболели.

Подсећамо вас да одмах по сазнању о  ученицима или члановима породице ученика који су позитивни на Ковид-19,  обавестите руководство школе.

Ово се, наравно, односи и на промене у вашем здравственом стању које би могле указивати на поменути вирус.

Због неповољне епидемиолошке ситуације у земљи, подсећамо вас да се доследно придржавате свих епидемиолошких мера – држање дистанце (избегавати и окупљање у наставничкој канцеларији), ношење маски, дезинфекција руку…

Обавезно редовно опомињите и ученике на поштовање мера.

Још једном напомињемо да спајање група и одељења никако није дозвољено јер је у таквим условима немогуће испоштовати епидемиолошке мере.

Руководство школе