Уписивање и планирање часова за осми разред – нова инструкција

С обзиром на то да школе нису правовремено добиле јасну инструкцију о планирању и уписивању и часова за ову недељу, Министарство просвете, науке и технолошког развоја је јутрос, реагујући на питања директора основних школа, послало обавештење у коме се наводи да се у евиденцију образовно-васпитног рада за дане када ученици осмог разреда имају пробни онлајн завршни испит (22-24. април 2020. године) уносе планиране активности школе (часови редовне наставе), с тим  што се за осми разред у напомене за 22, 23. и 24. април 2020. године уноси податак да су ученици решавали тестове у оквиру пробног завршног испита.

У прилогу је распоред уписивања за ову седмицу (има измена у односу на ранији распоред, будући да је промењен распоред ТВ часова за осми разред за уторак).

Већина је већ слала оперативне планове за осми разред и за дане када се полаже пробни испит, па их у том случају не морате поново слати. У супротном (уколико сте слали само планове за уторак), молимо вас да пошаљете нове планове.

VIII raspored upisivanja izmenjen