ПРЕУЗИМАЊЕ И ПРЕГЛЕДАЊЕ ТЕСТОВА СА ДАНАШЊЕГ ТЕСТИРАЊА УЧЕНИКА ЧЕТВРТОГ И СЕДМОГ РАЗРЕДА

ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА 4. РАЗРЕДА

Тестове по завршетку тестирања преузимају  учитељи који предају одељењима четвртог разреда (свако своје). Резултате, представљене табеларно,  шаљу Манди и Гаги сутра, 16. јуна 2022. У табели за сваког ученика треба да се види колико је поена из ког предмета добио, као и број поена на целом тесту.

ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА 7. РАЗРЕДА

Тестове прегледају предметни наставници који предају одељењима седмог разреда (будући да је већи број тестова из биологије, Виолети, која предаје читавом седмом разреду,  може да помогне Тања Лазаров). Тестови се могу преузети сутра ујутру у Чокоту. Резултати, представљени табеларно, шаљу се Манди и Гаги сутра, 16. јуна 2022.

Решења теста и начин бодовања ћемо вам послати када их добијемо (вероватно по завршетку тестирања).