Обавештење

Поштоване колегинице и колеге,

молим вас да проверите број сати стручног усавршавања у установи. Подсећам да је наставницима са пуном радном нормом у нашој школи неопходно 44 сати стручног усавршавања у установи. Наставницима са непуном нормом неопходан је онај број сати стручног усавршавања који одговара проценту ангажовања у нашој школи.
Такође подсећам на планиране огледне и угледне часове за текућу школску годину на основу табеле из ГПРШ (налази се у прилогу овог мејла). Молим наставнике који су одржали огледне и угледне часове да извештаје о њима доставе координатору Тима за професионални развој запослених Ивану Митићу и помоћници директора Манди Живковић, а наставнике који још увек нису одржали планиране огледне и угледне часове да часове одрже до краја текуће школске године.
Неопходно је и да предметни наставници одрже часове из својих предмета ученицима 4. разреда.
Срдачан поздрав,
Иван Митић,
координатор Тима за професионални развој запослених