Активности везане за Дан школе

Поводом стогодишњице школе организује се „недеља спорта“ и то у периоду од 9.5.2022. до 13.5.2022. За сваки дан су предвиђене активности које ће се одвијати по истуреним одељењима на часовима физичког. Изузетак је четвртак, 12.5.2022. када ће се све активности дешавати у Чокоту у периоду од 11 : 30 до 14 : 30. Сви наставници  и разредне старешине са својим одељењима треба да буду  у Чокоту тога дана  и дају свој допринос акцији „Малац – хуманитарац“. Дружићемо се тога дана и са волонтерима Црвеног крста. Подржите акцију, будите и ВИ – МАЛАЦ –ХУМАНИТАРАЦ!

План активности за недељу спорта за часове физичког (за дневник)

датум

Млађи разреди

Старији разреди

9.5.2022.

понедељак

Правимо обележје свог ИО

(заставицу, транспарент..) и екипу за такмичење

5 и 6 – фудбал, сви

7 и 8 – фудбал – дечаци-правимо екипе

–         Одбојка- девојчице

10.5.2022.

уторак

Увежбавање штафетних игара Девојчице – навијачка кореографија

Дечаци – вежбе обликовања

11.5.2022.

Шаховски турнир  (Чокот, међусмена од 12 : 45)
12.5.2022.

Четвртак

Од 11 и 30 до 14 и 30

Спортско – хуманитарне и едукативне активности под називом „Малац – хуманитарац“ у организацији школе и уз сарадњу Црвеног крста Ниш

13.5.2022.

петак

РТС крос „Трка кроз Србију“ (свако у свом ИО од 10 сати преподневна смена, у међусмени поподневна смена ) РТС крос „Трка кроз Србију“

(Мрамор У Мрамору, Н. Село и Чокот у Н.Селу у међусмени)

Молим дежурне наставнике или руковоциоце ИО да обавештење у прилогу прочитају данас ученицима.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАСТАВНИКЕ И УЧЕНИКЕ