Обавештење

Обавештење за одељењске старешине

Све школе су у седмици од 14. до 18. фебруара 2022. године на распусту, а први наставни дан је 21. фебруар 2022. године.

Будући да Тим за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа треба да предложи организационе моделе рада школа који ће се примењивати од 21. фебруара 2022. године, потребно је да се и за наредну седмицу попуне подаци о броју заражених.

Дакле, одељењске старешине ће и наредне седнице пријављивати да ли имају ученике који су позитивни или у изолацији.

Важно је да се на нивоу школа искористе сви утврђени канали комуникације са родитељима ученика и запосленима да би се унели тачни и проверени подаци.

Молим све одељењске старешине да обавесте ученике свог одељења који данас нису у школи о распусту и даљој организацији наставе.

У прилогу вам шаљем измењен Календар рада за школску 2021/2022.

dva obavestenja

Tabelarni pregled kalendara za OŠ RS 21 - 22 god-04 02 22 (1)(3)

OS_Pravilnik o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada_preciscen tekst