Вођење евиднеције за предмет обавезне физичке активности у есДневнику

Поштовани,

стигло нам је обавештење у есДневнику да обавезне физичке активности водимо кроз предмет физичко и здравствено васпитање на начин који вам детаљно дају у поруци.

Драги сви,

Прослеђујемо вам ново упутство за вођење евиденција за предмет „Обавезне физичке активности“ које нам је доставио сектор за предшколско и основно образовање и васпитање МПНТР-а.

Од другог полугодишта школске године 2021/22. све евиденције за предмет „Обавезне физичке активности“ треба да водите у оквиру „главног“ предмета „Физичко и здравствено васпитање“

Све планиране часове у другом полугодишту за ОФА обришите и додајте их на планиране часове за ФЗВ. У случају да различити наставници држе часове за ФЗВ и ОФА, потребно је да их оба додате као наставнике за ФЗВ.

Ваш есДневник тим подршке.

Уколико Вам није јасно како то да урадите обавезно се јавите мени па ћемо заједно.

Срдачан поздрав, Филип Клаин.