Обавештење – седнице и родитељски састанци

Одељењска већа биће одржана у среду, 29. 12. 2021. у Чокоту (уживо) по следећем распореду:

• МЛАЂИ РАЗРЕДИ – од 12 часова (због мера заштите седнице ће бити засебне за сваки разред, најпре први, па други разред итд);
  • СТАРИЈИ РАЗРЕДИ – од 13 часова, најпре 5. и 7. разред, а затим 6. и 8. разред.

Дневни ред:

1. Анализа остваривања предвиђеног обавезног наставног плана и програма и ваннаставних активности;
  2. Утврђивање закључних оцена, оцена из владања и успеха ученика;
  3. Разматрање постигнућа ученика који раде по Индивидуалном образовном плану  и предлози за нове ИОП-е или евентуалну  ревизију ИОП – а;
  4. Разно.

Заказујем онлајн седницу Наставничког већа за четвртак, 30. 12. 2021. од  12 до 18 часова  и предлажем следећи дневни ред:

1. Усвајање записника са претходне седнице;
  2. Анализа и усвајање извештаја одељенских већа о реализацији наставних и ваннаставних садржаја;
  3. Анализа и усвјање извештаја одељењских већа о успеху  и дисциплини ученика;
  4. Припрема за прославу Дана Светог Саве;
  5. Подсећање на законске и подзаконске прописе у просвети;
  6. Разно.

Родитељски састанци биће одржани онлајн у уторак, 4. 1. 2022. између 17 и 19 часова.  Овом приликом потребно је фотографисати ђачке књижице и појединачно послати родитељима, односно на тај начин саопштити успех на крају првог полугодишта.

Родитељима ће бити омогућено да преузму ђачке књижице од одељењског старешине  у среду, 5. 1. 2022. од  9 до 12 часова (свако у својој школи).

При подели књижица одељењске старешине могу да организују индивидуалне састанке или састанке у мањим групама са родитељима уколико за тим постоји потреба.

Молимо вас да водите рачуна о епидемиолошким мерама (маске, растојање и сл) приликом поделе књижица како бисмо обезбедили  највиши степен заштите запослених  и родитеља од ширења епидемије.

НАПОМЕНА: Оваква организација условљена је дописом који смо добили од Школске управе у коме пише да све активности треба да буду завршене најкасније у недељи након завршетка првог полугодишта, од закључивања оцена, па до поделе књижица.

У прилогу је исто обавештење за огласну таблу.

Sednice decembar 2021 polugodje

Миљан Бојанић