Седнице – промена датума

Будући да се настава завршава 22. јуна 2021. године, а да завршни испит почиње одмах сутрадан, траје три дана, након чега следи викенд (у недељу су жалбе), па понедељак, 28. јуни, када се одржавају родитељски састанци, у консултацији са другим школама хтели смо да већа организујемо у понедељак и уторак (21. и 22. јуна 2021). На овај начин не бисмо имали проблема са одсуством наставника (прегледача, супервизора итд) са седница.

Међутим, будући да има примедби на термине због оцењивања ученика, седнице одељењских већа старијих разреда ће се одржати у среду, 23. јуна 2021. године у 18 часова у Новом Селу, а уколико буде проблема због одсуства наставника због обавеза везаних за завршни испит, седнице ће се продужити и у четвртак. Наставничко веће ће бити одржано у четвртак, 24. 6. 2021, а о прецизном термину бићете обавештени накнадно.

Присуство седницама је обавезно за све, осим за оне наставнике који су у том тренутку ангажовани због завршног испита.