ПРИПРЕМНА НАСТАВА – РАСПОРЕД

Од понедељка, 1. марта 2021. године почећемо, поред онлајн припремне наставе, и  са реализацијом припремне наставе за ученике осмог разреда у школи.

Одељења 8-1, 8-2, 8-4 и 8- 5 – похађаће припремну наставу у Чокоту;

Одељење 8-3 – похађаће припремну наставу у Мрамору.

Припремна настава одржаваће се уз исте мере безбедности – по већ постојећим групама на које су одељења подељена. Припремну наставу у једном дану има само једна група одређеног одељења. Такође, група има два часа истог предмета у једном дану:

1. час – 11.00 – 11.30

мали одмор

1. час – 11.35 – 12.05.

Свако одељење ће имати своју учионицу за одржавање припремне наставе (4 учионице у Чокоту и 1 у Мрамору):

• 8-1 и 8-2  у Чокоту задржавају своје учионице, а 8-4 –ће бити у кабинету за биологију, 8-5 – ће бити у кабинету за математику.
  • одељење 8-3 задржава своју учионицу у Мрамору.

Распоред припремне наставе направићете у приложеној онлајн табели за наредне три недеље. Потребно је да једна група има месечно један двочас у школи из једног предмета. Остали часови припремне наставе се одржавају онлајн.

Уколико буде потешкоћа при прављењу распореда, можете се обратити руководству школе.

ТАБЕЛА ПРИПРЕМНА