Обавештење

Обавештавамо вас да је директор приликом прегледа статистике за гугл учионицу утврдио да се неки још увек нису улоговали, а неки нису редовни. Подсећамо вас на следеће:

• Коришћење гугл учионице је обавезно за све учитеље и наставнике (или редован час или час допунске, додатне, секције СНА…),
  • Онлајн часови треба да се реализују у реалном времену или у време које договорите са ученицима – обавезно обавестити педагоге о времену реализације онлајн часова,
  • Директор ће на крају сваке седмице анализирати активности наставника, тако да вас молимо да часове држите редовно,
  • Наставне материјале не треба да се постављају после 20 сати,
  • У колико има ученика који су неактивни и не приступају гугл учионици, обавестити о томе одељењске старешине,
  • Ако има више таквих ученика на нивоу одељења (не улазе у учионицу, не читају постављени материјал, не шаљу домаћи….), направите списак, напишите које сте мере предузели и пошаљите одељењским старешинама. Одељењске старешине ће објединити мишљење предметних наставника, предузети мере (разговор са учеником, родитељем/старатељем) и уз помоћ стручних сарадника испланирати даље активности које су у интересу детета.

Јелена и Гага