Седнице одељењских већа и Наставничког већа

Онлајн седнице одељењских већа (на Виберу) одржаће се у понедељак, 21. децембра 2020. године по следећем распореду:

МЛАЂИ РАЗРЕДИ – 9.00

ПЕТИ РАЗРЕД – 9.30

ШЕСТИ РАЗРЕД – 10.00

СЕДМИ РАЗРЕД – 10.30

ОСМИ РАЗРЕД – 11.00

Дневни ред:

1. Анализа остваривања предвиђеног обавезног наставног плана и програма и ваннаставних активности у првом полугодишту;
  2. Утврђивање закључних оцена, оцена из владања и успеха ученика у првом полугодишту;
  3. Разматрање постигнућа ученика који раде по Индивидуалном образовном плану у првом полугодишту, предлози за евентуалну  ревизију ИОП – а у другом полугодишту и предлози за нове ИОП-е.

Заказујем онлајн седницу Наставничког већа (на Виберу) за уторак, 22. децембар 2020. године у 10 часова и предлажем следећи дневни ред:

1. Усвајање записника са последње седнице;
  2. Анализа и усвајање извештаја одељенских већа о реализацији наставних и ваннаставних садржаја у првом полугодишту;
  3. Анализа и усвајање извештаја одељењских већа о успеху и дисциплини  ученика у првом полугодишту;
  4. Разно.

Подсећам колеге да на онлајн седницама стручних органа школе (одељењска већа, Наставничко веће, Педагошки колегијум) важе правила понашања као и на седницама уживо. Позивам вас на озбиљност и уздржавање од коментара којима није место на званичним састанцима (интерне пошалице и сл). Сваки ваш коментар представља званично обраћање члановима стручног органа и треба да се односи на тачке дневног реда.

За све недоумице можете се обратити директору или помоћницима директора.

Миљан Бојанић