Гугл учионица

подсећам вас да је примарни алат за онлајн наставу гугл учионица а све остало као вибер групе, сајт школе су помоћна средства.

Наша школа је добила бесплатну лиценцу за гугл учионцу. Ја сам отворио за све наставнике и ученике виших разреда налоге тако да и то можете поделити ученицима. Мој савет је, наставите да користите ваше приватне налоге на гугл учионци до краја првог полугидишта а од почетка другог ћемо сви и ученици и наставници прећи на наше нове школске налоге.

Разлика између приватног и школског налога је то што се разликује последњи део налога.

Пример1:

filip.klain@gmail.com  –  privatni

filip.klain@desankamaksimoviccokot.edu.rs   –  skolski

ucenik@gmail.com-  privatni

ucenik@desankamaksimoviccokot.edu.rs  –  skolski

У прилогу су фајлови са налозима разврстани по одељењима. А за анставнике се налози налазе у фајлу NASTAVNICI. Реците деци да када буду кренули са овим налозима да куцају све малим словима а то важи и за нас наставнике.

Шифра за све је Cokot2020, aли при првом логовању ће вас систем питати да промените лозинку.

Срдачан поздрав, Филип Клаин.

85 84 83 82 81 75 74 73 72 71 65 64 63 62 61 55 54 53 52 51 NASTAVNICI