Обавештење за све учитеље и наставнике – промоција школе

Молимо вас да активности које реализујете са ученицима, а чије објављивање би допринело промоцији школе, документујете фотографијама и кратким описом активности и шаљете Милету Пенкову како би могао да их објави на ФБ страници школе.

Неки од вас, посебно учитељи, објављују те активности на ФБ групи „Десанка на ФБ“, али чланови те групе су само запослени у нашој школи и она је направљена са другачијом сврхом. Дакле, ова група може да послужи да се похвалите колегама шта сте радили, али то неће видети шири аудиторијум. Зато је потребно да материјале за објављивање шаљете Милету.

Очекујемо да се у овакав начин промовисања школе укључе и матична школа и сва издвојена одељења. Знамо да квалитетно радите са децом, зато и желимо да то буде видљиво и ван саме школе.