Полазак у школу – исправка за старије разреде

У претходном обавештењу дошло је до грешке (превидели смо да је 1. септембар уторак, а не понедељак). С обзиром на то да прве недеље прве групе свих одељења иду у школу у понедељак, среду и петак, оне полазе у школу у среду, 2. септембра. У уторак, 1. септембра, у школу крећу друге групе свих одељења (који прве недеље иду у школу у уторак и четвртак).

Дакле, обавештење је следеће:
Сва одељења старијих разреда се деле на две групе (без обзира на број ученика – због уједначеног распореда). Одељењске старешине треба да их поделе у групе и обавесте их о следећем:

ДРУГЕ  групе свих одељења полазе у школу у уторак, 1. септембра, и то 5. и 7. разред – прва смена (од 12.25), а 6. и 8. разред друга смена (од 15.35).

ПРВЕ  групе свих одељења полазе у школу среду, 2. септембра, и то 5. и 7. разред – прва смена (од 12.25), а 6. и 8. разред друга смена (од 15.35).

Извињавамо се оним старешинама које су пре исправке обавестиле децу.