Обавештење – полазак у школу

Ученике и родитеље треба обавестити да млађи разреди иду свакога дана у школу без обзира на то да ли се одељење дели на групе. Учитељи чија се одељења деле на групе (сва одељења млађих разреда у Деветом мају и 3-5 у Лалинцу) треба да поделе ученике на групе и обавесте их у којој су групи и када која група полази у школу 1. септембра. Наравно, и учитељи одељења која се не деле на групе треба да обавесте ученике када крећу у школу (према распореду звоњења – у прилогу).

Сва одељења старијих разреда се деле на две групе (без обзира на број ученика – због уједначеног распореда). Одељењске старешине треба да их поделе у групе и обавесте их да прве групе свих одељења полазе у школу 1. септембра, и то 5. и 7. разред – прва смена (од 12.25), а 6. и 8. разред друга смена (од 15.35). Друге групе свих одељења полазе у школу 2. септембра, и то 5. и 7. разред – прва смена (од 12.25), а 6. и 8. разред друга смена (од 15.35).

Распоред звоњења коначан