Пријављивање – Манди на мејл, до среде, 18.9.2019. Уколико број пријављених буде већи од 8, директор ће извршити селекцију.

Поштовани,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја у складу са Меморандумом о разумевању који је потписан 07.02.2019. године са организацијом British Council, ће током наредне три године реализовати Програм ,,Школе за 21. век”.

Циљ овог Програма је да подржи развој способности критичког мишљења и вештина решавања проблема и програмирања у току редовних и ваннаставних школских активности.

Молимо Вас да до 23. септембра 2019. године, организујете пријављивање наставника из Ваше школе за тродневну обуку која се одржава у периоду од 26. до 28. септембра 2019. године.

Сви детаљи у вези са пријавама и условима похађања обуке су у прилозима.

Предвиђено је учешће предметних наставника: српског језика и књижевности, енглеског језика, информатике, математике или природних наука, друштвених наука и музичке културе који предају ученицима узраста 10-14 година.

Срдачан поздрав,

Руководилац Школске управе Ниш

Драган Гејо

Списак школа – Средња стручна школа Ниш (1)