Обавештење – Дан школе

У петак, 24. 5. 2019. године часови ће трајати по по 35 минута у обе смене. Тога дана је приредба поводом обележавања Дана школе, која ће се организовати у балон сали у Чокоту у 18 сати. Друга смена почиње уобичајено, у 13.30.

Разредне старешине треба да одреде по 5 ученика старијих разреда који ће присуствовати приредби.

Учитељи треба да буду са својим ученицима који желе да присуствују приредби. Ученици из издвојених одељења, наравно, могу да дођу и са својим родитељима.

Сваки разредни старешина и учитељ треба да позове и по два и више родитеља да присуствују приредби.

Сви запослени треба да присуствују приредби, а треба да дођу 15 минута пре њеног почетка.

У прилогу је исто обавештење за огласну таблу, као и обавештење које треба прочитати ученицима.

Obavestenje za nastavnike Dan skole

Обавештење за ученике Дан школе