Електронски дневник

Поштоване колеге/нице,

унео сам све ученике за сва разредна одељења за које није било унешено ништа. Молим Вас да у току недеље придодате предмете и наставнике који предају Вашем одељењу. Ово је битно како би сви имали могућност да уписују часове у сваком одељењу. Уколико имате проблема око пријављивања јавите ми се обавезно.

Уколико у одељењу нису сви ученици опредељени за грађанско или верску наставу искључите опцију:

Screenshot_1

како би могли да додајете сваком ученику посебно.

Screenshot_2

Такође погледајте секције. Уколико у списку предмета не постоји нека секција обавезно јавите.

Наставници могу да крену да уносе часове бар за она одељења код којих су додати предмети и ученици. Иако ће Вам редни бројеви часова кренути од 1. а већ је друго полугодиште ипак све то уносите у плави дневник јер је црвени често Ван функције и код њега се подаци бришу сваког петка.

Такође Вас молим да уносите и оцене. Што се тиче оцена из првог полугодишта уносите само закључне.

Сва питања и недоумице ми шаљите на мој мејл. filip.klain@gmail.com

Срдачан поздрав, Филип Клаин.