Истанбул

Још једна понуда из Еуротурса:

ISTANBUL

ORGANIZATOR PUTOVANJA EUROTURS NIS

05 dana, autobusom, na bazi minimum 45 putnika

1. dan NIŠ – PLOVDIV – JEDRENE

Polazak iz Novog Sada u 13,30 h sa parkinga kod lokomotive, iz Beograda u 15,00 h sa autobuskog terminala kod buvljaka u bloku 42, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke borbe, iz Zaječara u 16,30 kod tržnog centra Aman u 16,30 ; iz Niša sa parkinga kod pumpe Lukoil tržni centar TEMPO 19,00 h.

Direktna, noćna vožnja pored Sofije, Svilengrada i Jedrena. Usputna zadržavanja po potrebi i na graničnim prelazima.

1. dan ISTANBUL (Razgledanje grada)

Dolazak u Istanbul u prepodnevnim časovima. Panoramsko razgledanje Istanbula u pratnji lokalnog vodiča: Valensov akvadukt,Galata most i kula,Taksim,Dolmabahče saraj…prelazak u Malu Aziju mostom preko Bosfora, obilazak parka Čamlidža.Prvo upoznavanje sa gradom uz asistenciju pratioca grupe:Laleli i Aksaraj,Kapali čaršija Aja Sofija, Plava džamija, Hipodrom, Teodosijev obelisk, Zmijski stub, Nemačka fontana… Smeštaj u hotel.

Slobodno popodne za šetnju i individualna razgledanja. Noćenje.

1. dan ISTANBUL

Doručak. Slobodno vreme.Fakultativno:poseta Aja Sofiji, i Topkapi palati i pratnji lokalnog vodiča. Fakultativno :Večera u nekom od nacionalnih restorana sa muzičkim/folklornim programom. Noćenje.

1. dan ISTANBUL

Doručak. Napuštanje hotela.Slobodan dan za individualne obilaske Istanbula.Fakultativno:Vožnja brodom po Bosforu u pratnji lokalnog vodiča, mostovi koji spajaju Evropu i Aziju, poseta Vaseljenskoj Patrijaršiji. Polazak za Niš u popodnevnim časovima. Vožnja pored Jedrena , Svilengrada, Plovdiva i Sofije sa usputnim pauzama po potrebi i na graničnim prelazima.

1. dan …– NIŠ

Dolazak u Niš u jutarnjim časovima. Prestanak aranžmanskih usluga.

PLAĆANJE U 6 MESEČNIH RATA

13/02/19 17/02/19 2BB 3* 92 €

U CENU JE URAČUNATO:

prevoz visokopodnim turističkim autobusom ili dabldekerom (A/C, audio, video…)

smeštaj u Istanbulu u starom delu grada u 1/2 i 1/3 sobama (treći krevet pomoćni) na bazi 2

noćenja sa doručkom (švedski sto) u izabranom hoteliu prema programu

usluge lokalnog vod i č a u Istanbulu prema programu

razgledanja prema programu

troškovi organizacije i usluge pratioca puta

U CENU NIJE URAČUNATO:

 Polisa međunarodnog putnog i zdravstvenog osigranja,

 Vožnja brodom po Bosforu i poseta Vaseljenskoj Patrijaršiji ( cena 20€ min 30 pax)