Пројекат Еразмус+

Еразмус+ пројекат

Фондација Темпус је расписала конкурс за Еразмус+ пројекте, где желимо и ми, као школа, да учествујемо.

Пројекат који треба да пишемо односи се на примену инклузивног образовања у школи и примере добре праксе ( досадашња искуства, начин рада, документација везана за инклузију, семинари везани за инклузију итд ). Ова тема треба да се увеже са професионалном оријентацијом ( сарадња са локалном заједницом, избор радионица за рад, сајам средњих школа и сл.) и рад са децом која треба да упишу средње школе а раде по ИОП – у.

Рад се попуњава on-line, а крајњи рок је 1.2.2019.године. Документ за попуњавање и пријаву пројекта је непознат, тј. не знамо шта се све од нас очекује и коју документацију треба да имамо.

Ако неко од колега жели да се пријави за учешће у пројекту, треба да напише мотивационо писмо, а комисија коју именује директор школе ће на основу пристиглих мотивационих писама да изабере учеснике пројекта.

Мотивациона писма треба послати на мејл Драгани педагогу која ће их даље проследити члановима комисије.

Рок за слање мотивационог писма је понедељак, 28.1.2019.