Обавештење за Светог Саву

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАСТАВНИКЕ

ПЕТАК, 25.1:

Настава почиње у 7.30 за прву смену, односно у 13.30 за другу смену, а часови ће трајати по 30 минута у обе смене. Настава ће почети нултим часом, када ће разредне старешине бити са својим ученицима и приказати им филм о Светом Сави, који ће им бити инсталиран на рачунарима. Ако разредне старешине нису у школи од првог часа, нулти час ће држати предметни наставници који имају први час у том одељењу. Након тога, први час по распореду почиње од 8.05 у преподној смени, односно у 14.05 у поподневној смени.

Разредне старешине из Чокота треба да одреде по 5 ученика, старијих разреда, за приредбу која ће бити у Чокоту у 12 сати.

За учитеље: Ученици млађих разреда тог дана треба да имају тематски дан посвећен Светом Сави.

СУБОТА, 26.1:

Свечана академија поводом Савиндана биће одржана 26.01.2019. у 11 сати, у балон сали у Новом Селу, где треба да одредите по 5 ученика сваког одељења старијих разреда из Чокота, Мрамора и Новог Села, да присуствују приредби.

С обзиром на то да је субота 26.01.2019. радни дан, сви запослени су у обавези да дођу на свечану академију поводом Савиндана.

Разредне старешине су дужне да брину о својим ученицима током приредбе и у Чокоту и у Новом Селу.