Важно обавештење

У Школској управи су нас обавестили да ове школске године просветни саветници неће долазити у општи преглед школа, већ ће вршити појединачне посете часовима и школама. У посету школама ће ићи према сопственом плану током школске године.

Зато је потребно да се редовно припремате за часове и имате код себе сву документацију која се даје саветницима на увид (припреме, педагошке свеске, годишње и оперативне планове и сл).  Такође, треба се држати законских рокова за предавање глобалних и месечних планова педагогу.

Како би се повећала ажурност вођења школске евиденције и документације, прегледање дневника, а по потреби и друге документације,  обављаће се на месечном нивоу.

Такође вас подсећамо да је пожељно да користите различите наставне методе, облике рада, као и  разноврсна наставна средства са циљем унапређења квалитета наставног процеса.

У прилогу је исто обавештење које треба ставити на огласну таблу.

Vazno obavestenje