Обележен Дан школе

У среду, 23. маја, у матичној школи у Чокоту свечано је обележен Дан наше школе. Програм је припремила наставница српског језика Валентина Вељковић Николић. Чланови драмске секције извели су представу „Чаробњак из Оза“, према истоименом роману Френка Лајмана Баума, а у музичком делу свој допринос дали су чланови хора, као и рецитатори – ученици првог разреда из Чокота. Присутни ученици и њихови родитељи, наставници, као и гости из општине Палилула (председник Александар Ждрале са сарадницима) били су одушевљени наступом наших младих глумаца, одличном сценографијом и костимима. Директор школе Миљан Бојанић наградио је најбоље на литерарном конкурсу поводом Дана школе – Анђелију Стевановић (3/4) и Миљану Јовић (5/3), као и победника шаховског туринира, Филипа Петреског (8/4).

[Best_Wordpress_Gallery id=“143″ gal_title=“Обележен Дан школе 2017/2018″]