Oд среде, 6.12.2017. године, почиње са радом веб сервис наше школе: „ДЕСАНКИН СМС СЕРВИС“

У циљу боље комуникације са родитељима и повећања безбедности ученика у школи, од среде, 6.12.2017. године, почиње са радом веб сервис наше школе: „ДЕСАНКИН СМС СЕРВИС“. Овим сервисом желимо да омогућимо родитељима ученика виших разреда добијање информације о томе да је њихово дете одређеног дана одсутно са наставе. Родитељима ће на мобилни телефон стићи обавештење, односно смс – порука о одсуству ученика. Молимо родитеље да разредним старешинама саопште бројеве својих мобилних телефона, уколико желе да користе овај сервис, а до сада то нису урадили.
С обзиром на то да се ради о првом оваквом безбедносном сервису, јединственом на подручју наше школске управе, надамо се да ћете имати разумевања за евентуалне техничке потешкоће и да ћете нам на њих указивати како би их разрешили.
Контакт телефон за пријем и давање информација; 0184265100 (или телефон разредног старешине).