Прослава Дана школе – измењени режим рада у уторак

У уторак, 23. маја 2017. године, часови ће трајати у обе смене по 30 минута, а поподневна смена почеће у 12 часова.

У Новом Селу ће се тога дана у поподневној смени радити по измењеном распореду због потребе да колегинице задужене за приредбу оду раније у Позориште лутака.

Приредба поводом Дана школе почеће у 18 часова у Позоришту лутака.

Одељенске старешине треба да одреде 3-4 ученика из одељења старијих разреда који ће присуствовати приредби.

Ученици треба да дођу у пратњи одељенских старешина или родитеља, зависно од договора са одељенским старешинама.

Родитељи који допрате децу, такође су позвани да присуствују приредби.

О ученицима који присуствују приредби као гледаоци или учесници брину задужени наставници и одељенске старешине, али се очекује од свих наставника и учитеља да присуствују приредби и допринесу да све протекне у најбољем реду.Hits : 8