Oгледни час из српског језика – учитељица Светлана Миљковић

Дана, 4. 5. 2017. године,  у насељу „9. Мај“  у одељењу  III-1 , одржан је огледни  час из српског језика.
Наставна jединица: Разликовање гласова  Ч и Ћ,  Џ и Ђ и Х
Реализатор: Светлана Миљковић
          Час је протекао у ведрој, опуштеној и подстицајној атмосфери.  Ученици су били активни, расположени за рад и сви су дали допринос , и појединачно,  и у групном раду.
На часу су коришћене ефикасне и различите методе рада  као и успешна комбинација различитих облика рада.  Добро осмишљени и разноврсни задаци су коришћени у групном раду ученика. Веома успешна корелација наставног садржаја са претходним знањем ученика, повезивање са примерима из свакодневног живота и са другим наставним предметима.
  Часу  је присуствовало велики број  колега ( двадесет двоје).
Општи је  утисак свих присутних , ученика, учитеља и наставника,  да је огледни час остварио све циљеве и задатке у пријатној и веселој атмосфери.

[Best_Wordpress_Gallery id=“97″ gal_title=“Oгледни час из српског језика – учитељица Светлана Миљковић“]