Сусрет са средњим школама

У суботу, 18.3.2017. године, у просторијама матичне школе у периоду од 9 до 11 сати, нашим ученицима и њиховим родитељима/старатељима су се представиле нишке средње школе и то: гимназије  „Стеван Сремац“  и  „Светозар Марковић“ , техничке школе: „12. Фебруар“, „Никола Тесла“, „Мија Станимировић“, Машинска школа и „1. техничка школа Милутин Миланковић“, „Грађевинска школа Неимар“, Школа моде и лепоте, Прехрамбено-хемијска школа, Економска школа, Трговинска школа, Угоститељско-туристичка школа, Уметничка школа и Музичка школа. Овај сусрет организовао је Тим за професионалну оријентацију, са циљем да се наши ученици, будући средњошколци, што ближе упознају са занимањима која нуде средње школе. Од 99 ученика осмог разреда, сајам су посетили 53 ученика и 29 родитеља/старатеља.