ХИПО ТАКМИЧЕЊЕ

У суботу, 4. марта 2017. године, у учионицама наше школе у Новом Селу, одржана је прелиминарна рунда такмичења из енглеског језика у организацији ХИПО групе. Ово такмичење је међународног карактера и одржава се већ пет година. Ученици наше школе учествовали су на првом такмичењу 2013. године, а ове године смо поново узели учешће у његовој организацији. Тако су наши ученици од 4. до 8. разреда, укупно њих четрдесет двоје, одмерили „језичке“ снаге са вршњацима из око 20 земаља. Резултате ћемо сазнати за двадесетак дана и надамо се да ће неки од наших ученика учествовати у полуфиналном такмичењу 1. априла, а затим и у финалу које ће бити одржано у италијанском граду Лидо ди Јесоло 13. и 14. маја 2017.

Координатор такмичења

Лидија Крстић