ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ

Министарство просвете наложило је да школе доставе податке о броју ученика који ће одсуствовати са наставе 11. јануара 2016:

Поштовани,

Министар просвете Младен Шарчевић је дао званично саопштење о продужењу распуста 9. и 10. јануара 2017. године.

Да би се могла пратити ситуација, потребно је да 9. јануара пошаљете податке о  томе колико ученика због грипа неће моћи да присуствује настави од 11. јануара 2017. године. Од директора се очекује да, посредством одељенских старешина, обезбеди што прецизније податке и  достави их ШУ НИШ до 12 сати 9.1.2017. године, на маил sunis@mpn.gov.rs.

Хвала на сарадњи,

Руководиоци ШУ НИШ

Драган Гејо

С обзиром на то, неопходно је да нам доставите тражене податке. Тога дана моћи ћете да користите у ту сврху школске телефоне (информације, наравно,  можете прибавити и на други начин).

Миљан Бојанић