Важно обавештење за учитеље и одељењске старешине

Будући да смо добили ново стручно упутство којим се уређује формирање одељења и група за изборне предмете, у којем су рокови измењени, потребно је да анкетирате родитеље онлајн или телефоном за обавезни изборни предмет Верска настава/Грађанско васпитање за наредну школску годину.

Приликом анкетирања треба водити рачуна на законску одредбу да ученик који се определио за Верску наставу или Грађанско васпитање у првом, односно петом разреду, изборни програм може да мења једанпут у току циклуса основног образовања и васпитања.

Повратну информацију треба послати на мејл mandizivkovic@gmail.com попуњавањем табеле у прилогу најкасније до четвртка, 9. јула 2020.

У документ у прилогу уносите разред/одељење које су ученици похађали ове школске године.

РЕЗУЛТАТИ АНКЕТЕ ЗА ОБАВЕЗНИ ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ ВЕРСКА НАСТАВА