14
OCT
2018

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

 

ЧОКОТ
учитељ/наставник одељење А варијанта Б варијанта
Даниела Манојловић 1-3 Уторак и среда, 11.05-11.50 Понедељак,10.15-11.00

Уторак, 7.30-8.15

Славољуб Цветановић 2-3 Уторак, 8.20-9.05 Уторак, 11.05-11.50
Сузана Ристић 3-3 Среда, 11.55-12.40 Среда, 11.55-12.40
Биљана Миленковић 4-3 Петак, 10.15-11.00 Петак, 10.15-11.00
Виолета Милосављевић 5-1 Понедељак, 9.25-10.10-Чокот

Петак, 9.25-10.10-Мрамор

Среда,15.25-16.10 Ново Село
Валентина Вељковић Николић 5-2 Петак, 8.20-9.25 Среда, 9.25-10.10
Веселинка Станковић 6-1 Петак, 10.15 – 11.30 Петак, 10.15-11.30
Татјана Лазаров 6-2 Уторак, 11.00-11.45-Чокот

Среда, 14.00- 15.00-Ново Село

Понедељак, 18.00-18.30-Мрамор

Уторак, 11.00-11.45-Чокот

Петак, 15.30 – 16.00-Ново Село

Петак, 12.00-12.30-Мрамор

Јелена Вучковић 7-1 Четвртак, 11.05-11.50 Четвртак, 11.05-11.50
Андријан Тасић 7-2 Четвртак, 10.15-11.00 Четвртак, 10.15-11.00
Филип Клаин 8-1 Уторак, 11.55-12.40 Уторак, 11.55-12.40
Марија Ђуровић 8-2 Понедељак, 9.25-10.10 Уторак, 11.05-11.50
НАПОМЕНА: Састанке са осталим предметним наставницима родитељи могу заказати у договору са одељенским старешинама. Распоред пријема родитеља свих предметних наставника видљив је у распореду часова под ознаком „Р“.

 

 

НАСЕЉЕ ДЕВЕТИ МАЈ
учитељ/наставник одељење А варијанта Б варијанта
Милена Станковић 1-1 Среда , 14.20- 15.00 Среда, 8.20-9.00
Ивана Илић 1-2 Понедељак, 11.55-12.40 Понедељак, 17.55-18.40
Светлана Миљковић 2-1 Уторак, 14.20-15.05 Уторак,9.25-10.10
Јелена Радосављевић 2-2 Уторак, 12.00 – 13.00 Уторак, 18.00-19.00
Оливера Цветковић 3-1 Среда, 17.55-18.40 Среда, 11.55-12.40
Силвана Видојковић 3-2 Среда, 11.55-12.40 Среда, 17.55-18.40
Љиљана Тасев 4-1 Четвртак, 14.20- 15.00 Четвртак, 8.20-9.00
Соња Јовановић 4-2 Четвртак, 11.55-12.40 Четвртак, 17.55-18.40
Оливера Раденковић 5-4 Уторак, 10.15-11.00 Уторак, 15.25-16.10
Марина Најдановић Лукић 5-5 уторак Ново Село – 13:30 до 14:00 уторак Чокот – од 9:45 до 10:10
Јелена Васић 6-4 Среда, 13.30-14.15 Уторак, 11.05-11.50
Иван Тасић 6-5 Среда, 13.30-14.15 Петак, 10.10-11.00
Јелена Филиповић 7-4 Понедељак, 10.10- 10.35 Четвртак, 14.20-15.05
Биљана Живковић 7-5 Четвртак, 13.30-14.15 Четвртак,9.25-10.10
Татјана Јовановић 8-4 четвртак , 15.25-16.10 среда, 9.25-10.10
Едита Алексов 8-5 Понедељак, 14.20-15.05 -Мрамор

Четвртак,13.30-14.15 Ново Село

Понедељак, 11.55-12.40 Ново Село, Среда, 7.30-8.15 Мрамор
НАПОМЕНА: Састанке са осталим предметним наставницима родитељи могу заказати у договору са одељенским старешинама. Распоред пријема родитеља свих предметних наставника видљив је у распореду часова под ознаком „Р“.

 

 

МРАМОР
учитељ/наставник одељење А варијанта Б варијанта
Слађана Панић 1-7; 2-7 Уторак, 11.05-11.50 Уторак, 17.05-17.50
Драгана Јевтић 3-7; 4-7 Четвртак, 17.00 – 18.00 Среда, 11.00-11:45
Марија Живановић 5-3 Уторак 10.15-11.00 Четвртак ,13.30-14.15
Јелена Јовановић 6-3 Петак,15.25-16.10 Четвртак, 8.20-9.05
Слађана Миланов 7-3 Среда, 11.55-12.40 Уторак, 9.25-10.10
Александра Димитријевић 8-3 Понедељак, 13.30 – 14.00 Петак, 12.00 – 12.30
НАПОМЕНА: Састанке са осталим предметним наставницима родитељи могу заказати у договору са одељенским старешинама. Распоред пријема родитеља свих предметних наставника видљив је у распореду часова под ознаком „Р“.

 

 

ЛАЛИНАЦ
учитељ одељење А варијанта Б варијанта
Стојановић Лидија 1-5 Понедељак, 10.45-11.30 Петак, 15.45-16.30
Смиљковић Весна 2-5 Понедељак и петак, 13.00-13.45 Понедељак и петак, 9.55-10.40
Радосављевић Ружица 3-5 Петак, 9.55-10.40 Петак, 13.00-13.45
Илић Срђан 4-5 Понедељак и петак, 13.50-14.35 Понедељак и петак, 10.45-11.30

 

 

ДОЊЕ МЕЂУРОВО
учитељ одељење А варијанта Б варијанта
Братислава Петровић 1-4 Среда, 13.45-14.30 Четвртак, 10.45-11.30
Љиљана Стојиљковић 2-4 Среда, 13.00-13.45 Среда, 10.40 – 11.30
Даница Петров 3-4 Среда, 10.45-11.30 Среда, 13.50-14.35
Валентина Живковић 4-4 Среда, 11.30-12.15 Среда, 13.00-13.45

 

 

 

КРУШЦЕ
учитељ одељење  
Данијела Ђорђевић 2-6 и 4-6 Уторак, 8.00-9.35
Драгана Салимовић 1-6 и 3-6 Уторак, 10.45-12.20

 

 

ГОРЊЕ МЕЂУРОВО
учитељ одељење  
Милица Поповић 2-10 Петак, 11.45-12.30
Славица Вучковић 3-10 Среда, 9.25-10.00
Драгана Торбица 1-10 и 4-10 Уторак, 11.45-12.30,

 

 

МРАМОРСКИ ПОТОК
учитељ одељење  
Мирјана Вучић 1-8 и 2-8 петак, 8.30 -10.00
Ивана Петковић 3-8 и 4-8 петак, 10.00 – 11.30.

 

 

БУБАЊ
учитељ одељење  
Милена Перић 1-9, 2-9 и 3-9 четвртак, 8 – 9.30

 Hits : 772