Трибина „Енергетска ефикасност – рециклажа“

Трибина „Енергетска ефикасност – рециклажа“ је одржана 14.3.2017. године. Циљ трибине је био да се укаже на неопходност и значај рециклирања и подизање свести о очувању природе. Ученици су уз помоћ презентација говорили уопште о рециклажи, њеном значају, о рециклирању стакла, папира и пластике, као и о мерама које сваки појединац може спровести у циљу повећања енергетске ефикасности и очувања природе. Представљени су практични радови ученика: лампа од стаклене тегле, палета за боје, теглице за зачине… Трибину су припремили и реализовали ученици Ивана Стојковић 8-1, Петра Станковић 8-1, Тамара Рајковић 8-1, Јелена Златковић 7-4, Лена Јовановић 7-4, Ивана Илић 7-4, Катарина Бојичић 7-4, Вук Ђурић 7-4, Алекса Јоцић 7-4, Лука Савићевић 7-4 и Лука Лазаревић 7-4, уз помоћ наставника Марине Најдановић Лукић, Виолете Милосављевић, Слађане Миланов и Небојше Јовића.

[Best_Wordpress_Gallery id=“91″ gal_title=“Трибина e.e. рециклажа“]