“Путоказ” у издвојеним одељењима у “9. мају” и Мрамору

Центар за подршку породици “Путоказ” из Ниша наставља сарадњу са ученицима наше школе кроз радионице о животним и социјалним вештинама. Након радионица у Чокоту и Лалинцу, едукативне активности су  реализоване са ученицима издвојених одељења у “9. мају” и Мрамору. Прва радионица “Дечија права” одржана је 25. новембра у школи у “9. мају” уз запажено интересовање ученика кроз дискусију са координаторкама Милицом и Анкицом. Друга радионица под називом “Ненасилна комуникација” била је у понедељак, 28. новембра, намењена петацима из Мрамора, а све са циљем да се конфликти решавају на креативан начин и непријатне ситуације превазилазе што је лакше и боље могуће. Изузетно пријатна и подстицајна атмосфера на радионицама отворила је могућности за нека нова дружења.

[Best_Wordpress_Gallery id=“73″ gal_title=“Путоказ – Мрамор“]