ЗАВРШНА ПРОСЛАВА ОСМАКА „ИГРОМ ДО ВАШИХ ОСМЕХА“

Последњи дан свог основног образовања осмаци су обележили играјући кадрил, бечки валцер и моравац у балон-сали у матичној школи у Чокоту, а по идеји чланова Вршњачког тима. Посебну захвалност дугујемо професору плеса са Факултета за спорт и физичко васпитање Славољубу Узуновићу, који нам је помогао у савладавању основних корака из плеса кадрил. Завршној прослави присуствовала је цела генерација осмака, са својим разредним старешинама, директором школе и наставницима. Генерацији малих матураната 2015/2016. пригодним говором обратили су се директор школе Миљан Бојанић и наставница српског језика Аница Бреберина, а затим је координатор Вршњачког тима и организатор прославе Татјана Јовановић сваком ученику уручила захвалницу за учешће у завршном плесу. Након официјалног дела, уследила је забава.

[Best_Wordpress_Gallery id=“13″ gal_title=“Приредба_осмака“]