Секције

Програм слободних активности ученика

 

Слободне активности

(за ученике који су школске 2017/2018. године похађали 5. разред, па надаље)

 

Ученицима петог разреда понуђене су следеће слободне наставне активности:

 

  1. Цртање, сликање и вајање;
  2. Хор и оркестар;
  3. Шах.

На основу изјашњавања ученика, формиране су групе:

 

ПЕТИ РАЗРЕД
Место   Наставник Цртање, сликање и вајање Шах Хор и оркестар
Чокот 1. Снежана Стојковић 5-1, 5-2    
2. Света Бојковић   5-1, 5-2  
Девети мај 3. Биљана Јовановић Крстић 5-4, 5-5    
4. Биљана Живковић   5-5  
Мрамор 5. Ирена Филиповић 5-3    

 

ШЕСТИ РАЗРЕД
    Наставник Цртање, сликање и вајање Шах Хор и оркестар
Чокот 1. Ирена Филиповић 6-1, 6-2    
2. Мирослава Петровић     6-1, 6-2
Девети мај 3. Биљана Јовановић Крстић 6-4, 6-5    
4. Света Бојковић   6-4, 6-5  
Мрамор 5. Јован Ђорђевић     6-3

 

 

 

 

Секције

 

Млађи разреди

 

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ НАСТАВНИК КОЈИ ЈЕ ЗАДУЖЕН МЕСТО РЕАЛИЗАЦИЈЕ (матична школа или које издвојено одељење)
Драмско-рецитаторска Ивана Илић Девети мај
Лидија Стојановић Лалинац
Весна Јовановић Доње Међурово
Валентина Живковић Доње Међурово
Ликовна секција Светлана Миљковић Девети Мај
Ивана Зец Девети Мај
Сузана Ристић Чокот
Милена Перић Крушце
Љиљана Тасев Девети Мај
Слађана Панић Мрамор
Славица Вучковић Горње Међурово
Весна Смиљковић Лалинац
Мирјана Вучић Мраморски Поток
Оливера Цветковић Девети Мај
Милена Станковић-креативна радионица Девети Мај
Драгана Салимовић Крушце
Музичка секција Срђан Илић Лалинац
Ивана Петковић Мраморски Поток
  Љиљана Стојиљковић Доње Међурово
Драгана Јефтић Мрамор
Драгана Торбица Горње Међурово
Биљана Миленковић Чокот
Техничко-информатичка Даниела Манојловић Чокот
Спортска секција Славољуб Цветановић Чокот
Милица Поповић Горње Међурово
Данијела Ђорђевић Крушце
Братислава Петровић Доње Међурово
Јелена Радосављевић Бубањ
Милена Перић Бубањ

 

 

Старији разреди

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ НАЗИВ СЕКЦИЈЕ НАСТАВНИК КОЈИ ЈЕ ЗАДУЖЕН МЕСТО РЕАЛИЗАЦИЈЕ (матична школа или које издвојено одељење)
Српски језик Драмско-рецитаторска Јелена Јовановић

Оливера Раденковић

Девети мај
Марија Ђуровић Чокот
Математика Информатичка секција Веселинка Станковић Чокот
Логичке игре Едита Алексов Девети мај
Природне и техничке науке Креативна радионица Виолета Милосављевић

Небојша Јовић

Чокот
Огледи у природним наукама Виолета Милосављевић

Татјана Лазаров

Небојша Јовић

Слађана Миланов

Јасмина Каралић

Чокот

Девети мај

Мрамор

Шаховска Света Бојковић Чокот и Девети мај
Небојша Јовић Мрамор
Програмерска Филип Клаин Чокот
Друштвене науке Етнотуристичка секција Иван Тасић Девети мај
Страни језици Драмска секција на страном језику Татјана Јовановић , Лидија Крстић, Јелена Вучковић Девети мај
Светлана Момчилов Чокот
Уметности Музичка секција, хор и оркестар Мирослава Петровић Чокот
Магдалена Кецман Девети мај
Физичко васпитање Спортска гимнастика Биљана Живковић Девети мај
Рукомет Андријан Тасић Чокот
Џудо Андријан Тасић Чокот
Стони тенис Зоран Ђурић Девети мај

 Hits : 0